Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Шейко Василь Миколайович

РОБОТА

Мiсце роботиХарьковская государственная академия культуры
Посадаректор
Додаткові відомостіhttp://www.ic.ac.kharkov.ua

Шановні Друзі!
Вас вітає ректор Харківської державної академії культури, найстарішого вузу такого профілю в Україні, створеної у 1925 р., фундатора бібліотечної, документально-інформаційної та культурологічної освіти ШЕЙКО Василь Миколайович.
За роки існування Академія (в минулому Інститут культури) підготувала понад 20000 фахівців сфери культури, з них близько 200 для 24 країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки. Більше 1000 випускників Академії мають урядові нагороди, двом присвоєно звання Героя Радянського Союзу, 80 мають державні почесні звання.
На 7 факультетах (різні форми навчання) здійснюється підготовка фахівців за 12 спеціальностями та 43 спеціалізаціями. На базі Академії створено навчальний комп’ютерно-культурологічний комплекс, до якого входять школи мистецтв, комп’ютерний коледж, 8 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Східного регіону та Криму. Функціонують консультаційні пункти в містах Севастополі, Олександрії та Донецьку.
Протягом останніх років суттєво оновлено зміст навчальних планів і програм, впроваджено рейтингову систему контролю знань, сучасні комп’ютерні технології навчання, відкриті нові спеціальності – “Музичне виховання", “Музичне мистецтво", Театральне мистецтво", “Хореографія", “Менеджмент організацій", “Кіно-, телемистецтво", “Соціальна педагогіка", “Культурологія" та ін. Викладачі та студенти систематично беруть участь в міжнародних, регіональних та ін. наукових конференціях, конкурсах, фестивалях.
За останні роки значно інтенсифікувалася творчо-виконавська діяльність викладачів і студентів. Нині в Академії функціонують такі творчі колективи: оркестр народних інструментів, український народний хор, естрадно-симфонічний оркестр, театр народного танцю “Заповіт”, академічний хор, ансамбль-гурт “Хоткевичі”, фольклорний гурт “Співаймо”, джаз-ансамбль “Кредо”. На базі Академії створено “Асоціацію сучасних інформаційно-бібліотечних технологій" (АСІБТ), яка провадить науково-практичну діяльність спільно з Канадською бібліотечною асоціацією, американською мережею "MINITMEN”, французьким інститутом інформаційних наук і технологій, відділенням інформації бібліотек та архівів ЮНЕСКО.
В Академії сформований висококваліфікований професорсько-викладацький склад. Навчально-виховний процес забезпечують 22 кафедри, на яких працюють майже 200 викладачів, серед них 65% докторів, професорів, кандидатів наук, доцентів. 20 осіб мають почесні державні звання.
В Академії функціонують докторантура з 3 спеціальностей, аспірантура з 6 спеціальностей, 2 спеціалізовані вчені ради з 3 спеціальностей по захисту кандидатських та докторських дисертацій.
Викладачі Академії виконують державні науково-дослідні роботи: “Створення інформаційно-пошукової мови для електронного каталогу бібліотек України", “Проблеми створення моделі національної інформаційної системи в Україні та шляхи її реалізації з використанням сучасних комп’ютерних технологій", "Краєзнавча робота бібліотек України", "Українська бібліографія як предмет вивчення та викладання".
Академія має широкі міжнародні зв’язки, є єдиним вищим навчальним закладом культури і мистецтв України, який входить до складу Європейської асоціації бібліотечно-інформаційної освіти та наукових досліджень – ЕВКЛІД; член ІФЛА – Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ; член Організації Європейської співдружності в галузі бібліотечної та інформаційної освіти – БОБКАТССС.
Академія уклала угоди про співпрацю з Університетом ім. Роберта Гордона (Великобританія), Амстердамським університетом та Вищою політехнічною школою (Нідерланди), Вищою школою бібліотекознавства та інформатики (Німеччина), Вищою королівською бібліотечною школою (Данія).
За останні роки значно зросла матеріальна база навчального процесу. Комп’ютерний центр, навчальні аудиторії обладнані сучасними комп’ютерами, які об’єднані в локальну мережу, що має вихід до INTERNET. Діє редакційно-видавничий центр.

Ректор


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»